Patrik Pokorný – BANKO

Remíza 4:4 s BANKO PRAHA, né-úplně vydařený zápas nám zhodnotil Patrik Pokorný.

1) První zápas nedopadl úplně nejlépe, chtěli jsme tři body, mám „pouze“ jeden, jak zápas s BANKO Praha hodnotíš?

• Zápas začal velmi dobře, soupeře jsme přehrávali, výsledek jsme měli pod kontrolou. Najednou jsme přestali hrát, soupeř vyrovnal a náš výkon poklesl. Skóre se nám už nepodařilo nějak upravit, což je škoda. Měli jsme dobře nakročeno ke třem bodům a máme jeden, bohužel.

2) Kde byla tedy chyba?

• Přestali jsme hrát, spíše jsme zápas „dohrávali“, jak kdybychom měli vyhráno. Tohle není bohužel poprvé, je to škoda. Měli bychom si na to dávat pozor.

3) Jak to po zápase vypadalo „kabině“?

• Řekli jsme si, kde byly chyby, co bychom měli udělat jinak a to je vlastně všechno. Atmosféra se nějak nezměnila, přeci jenom jsme neprohráli, takže stále panovala dobrá nálada a těšili jsme se na druhý zápas.

4) Před námi je ještě jedno ligové kolo, bodově je to stále vyrovnané, sleduješ i druhou skupinu?

• Přiznám se, že druhou skupinu vůbec nesleduji, soustředím se na nás a na naší tabulku. Daří se nám, jsme druhý a to chceme udržet. Zbývají ještě dva zápasy a může se stát cokoliv, náš cíl je postoupit a snad se nám to podaří.

5) Blíží se náš domácí turnaj, jak se na něj těšíš?

• Těším se, domácí turnaje jsou super a hlavně je to takové menší odreagování od soutěže. Znovu budeme mít dva týmy, tak ještě uvidíme do kterého se dostanu. (smích) Určitě se přijdou podívat i známý, takže alespoň máme „diváckou základnu“, doufám, že tento rok konečně „urveme“ to první místo, přestává mě bavit být stále druhý.