PRVNÍ KOLO: PITBULLS KOLÍN & VOSY PRAHA [A-TÝM]

NĚCO MÁLO K ZÁPASŮM...

V neděli si střihl A-Tým premiéru v přeboru mužů. K prvnímu kolu nastoupil tým již v 12:30 – hned první zápas čekal naše borce proti kolínskému béčku. (FBC Pitbulls Kolín „B“) – Do zápasu zasáhly i nové posily Pácal s Tykalem, společně s nimi A-Tým doplnil i bývalí brankář Spal, který si vybojoval místo v sestavě.

Z prvního zápasu náš tým dokázal odvézt tři body, ač přes veliký tlak, který Pitbullácké béčko vyvíjelo po celý zápas

I přes veliký tlak, který kolínské béčko vyvíjelo po celý zápas, jsme dokázali obstát a oloupit Pitbull o cenné tři body. Proti svému bývalému klubu se trefila Pácal, nová posila našeho týmu. I letos jsme si pojistili v rámci hostování služby Martina Slavíka, který přišel právě z B-Týmu Kolína. I Martin byl šťastlivec a posledním gólem zápasu zajistil výsledek 5:3.

Do druhého zápasu naši borci nevstoupili nejlépe a díky nepřesnostem a fyzické zdatnosti soupeře jsme zápas nezvládli a body jsme nezískali. Vosy vyhráli 6:3 a oprávněně berou tři body, gratulujeme soupeři k vítězství.


Sport Kolín Pátečníci x FBC Pitbulls Kolín „B“ – 5:3 (Marek, Musil, Marek, Pácal, Slavík)

FBKL Vosy Praha DDM P2 „B“ x Sport Kolín Pátečnici – 6:3 (Musil, Slavík, Musil)


Sestava A-Týmu – Hrabánek – Svoboda, Urban, Spal, Tykal – Musil, Pácal, Ježek, Milo, Marek, Slavík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *