NOVÁ SEZÓNA, NOVÁ VÝZVA!

JSME ZPĚT A V PLNÉ SÍLE!


Zdravíme všechny, kterým se podařilo zabloudit na tento příspěvek. Ano je to tak, stále žijeme a určitě neplánujeme končit. Dlouhou dobu jsme mlčeli a žádné informace jsme nepouštěli ven, vliv na to měl i hektický konec loňské sezóny. Během léta jsme budovali a připravovali tým na novou sezónu a zároveň se připravovali na novou výzvu v podobě přeboru mužů, kam jsme se i přes špetku problému dostali.

Do poslední chvíle nebylo vůbec jasné, zda se nám podaří z třetího místa postoupit, čekání bylo nekonečné, ale nakonec i díky výsledkům týmů ze zbývajících třech skupin, vše klaplo a jsme o stupínek výš. Věříme, že jsme se poučili a do další sezóny půjdeme s čistou hlavou a ještě větším nasazením a odhodláním.

ZMĚNY V KÁDRU?


K postupu nás dovedl trenér Miľo, a tak nikoho nenapadlo trenérské postavení měnit. Jsme rádi, že i trenér Miľo neuvažoval o konci a bude i nadále bojovat s naším týmem o body a umístění. Miľo má za sebou již mnoho štací, objevil se například v Kutné Hoře, nebo v Kolínském Pitbullu a mnoho dalších.

Velkou změnu registruje náš tým i na soupisce. Po dvou letech se rozpadá bratrská dvojice Svobodů, kdy mladší z bratrů odchází na hostování do Kutné Hory „B“, přejeme hodně štěstí! – Po roce nás opouští i Lukáš Balcar, který si v loňské sezóně připsal dvanáct kanadských bodů, taktéž přejeme hodně štěstí v osobním životě.

Teď trochu šťastnější zprávy – do týmu se nám podařilo přivést střelce Pácala, který již dlouhou dobu nenastupoval se žádným celkem k soutěžnímu utkání. Obranu našeho celku vyztuží Štěpán Vrána, který v předchozí sezóně nasbíral patnáct kanadských bodů a hájil dres Heřmanova Městce. Zpátky v týmu vítáme i Milana Rozsnya, který díky osobním problémům nedokončil loňskou sezónu. Společně s výše jmenovanými se do týmu podaří nahlédnout nováčkům Tothovi a Hermanovi.

NOVÝ TÝM A STÁLE PROBÍHAJÍCÍ NÁBOR


Po dlouhém zvažování a diskuzích jsme se odhodlali k odvážnému kroku, čímž je založení B-Týmu. Od „Béčka“ si slibujeme možnost rozšíření naších řad a zároveň zajistit „play-time“ všem hráčům našeho družstva. Příprava na letošní sezónu poprvé neproběhla ve Zbraslavicích, místo toho jsme zvolili letní přípravu v Kolíně, uvidíme jak tato změna zapůsobí.

Zároveň stále probíhá nábor, pokud tedy chceš být součástí našeho týmu stačí vyplnit formulář. (zde) – Přijď se ukázat! – Pamatuj si totiž jedno – „Spoustu jedinců není dobrých a hrají základ…“ – Vilém Pospíšil 2k16

PREMIÉRA NA CZECH OPEN 2019!


Přesně tak, jak čtete. Pátečníci se zúčastnili, historicky, svého prvního velko-turnaje Czech Open(u) – a věříme, že to nebylo naposledy! – I jako outsider skupiny jsme se dokázali prosadit a v namixované sestavě uhrát krásné třetí místo se záporným skóre 8:14. – Na Czech Open(u) se mezi Pátečníky zapsali kluci z Kutné Hory – V brance Bohouš Bochníček, dále J.Pospíšil, J.Bochníček a P.Bata – svůj návrat zaznamenal i Tomáš Humpolák, který momentálně působí v Pitbuĺls Kolín a svojí premiéru si střihla i výpomoc J.Vala.

Jako první jsme se postavili proti Sběračům, kteří na Czech Open(u) nejsou žádnýí nováčci. Sehraností a disciplínou to kluci z Uherského Hradiště jenom potvrdili a umístili se na prvním místě se sedmi body. (Vzájemný zápas pro Sběrače – 1:7)  – Náš druhý soupeř byl tým z Národní ligyBučis Team již před zápasem jsme tušili, že tady bude o zábavu postaráno a taky že bylo! – Nakonec po obrovském nasazení a semknutí týmu vyhráváme zápas 3:4 a připisujeme si první tři body do tabulky. V posledním zápase skupiny na nás čekal Slovenský soupeř z Trnavy, který působí v slovenské 1. LIGE MŮŽU – bohužel se nám utkání né-úplně povedlo a prohráli jsme 3:4.

Do vyřazovacích bojů jsme vylosovali Kralupy n/V – kteří nás k ničemu nepustili a výsledek tomu jasně naznačuje 0:4 – turnaj pro nás končí. Obrovská zkušenost, která se nám bude do budoucna určitě hodit, odjíždíme s hlavami nahoře a těšíme se na další ročník!

PREMÉRA BÉČKA V ČERNOŠÍCÍCH – MOKROPSY!


První zápas čeká naše „Béčko“ proti, pro nás, neznámému TJ Kyje, kteří se loňskou sezónu umístili na jedenáctém místě se sedmi výhrami za šestnáct zápasů. – Ovšem nemůžeme soupeře nijak podcenit, určitě to není žádný „outsider“ – hráči TJ Kyje pálí ostrými, což dokazují i statistiky. Petr Zgarba odehrál všechny utkání a připsal si dvacet šest gólů a osm asistencí. S tímto skóre vládne týmovým statistikám. TJ Kyje nás čeká v sobotu od osmi hodin ráno.

K druhému utkání naskočíme hned v 10:20 – soupeřem bude Hornets Praha „B“ – se kterým někteří hráči „Béčka“ mají zkušenosti z historicky první sezóny. Shodou okolností jsme tehdy oba zápasy vyhráli s kladným skóre 16:4. – Ovšem letos to bude jiné, kádr soupeře neznáme a tým „Béčka“ je taktéž jiný. Bude se jednat o vyrovnané utkání? – To všechno uvidíme zítra!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *