ČTVRTÉ KOLO: B.U.H PRAHA B & ČVUT PRAHA

POŘÁDÁME!

Netrvalo dlouho a před námi je jíž čtvrté kolo, které bude kapku speciální. Po minulém né-uplně vydařeném kole si chceme napravit chuť a znovu naplno bodovat. Desítky Pátečníků se tedy odebírají z Kolína a odjíždí do Zruče nad Sázavou.

Minulé kolo nebylo úplně ideální, první zápas jsme prohráli DERBY s Poděbrady (1:3) a v druhém utkání jsme málem ztratili vítězství. Poslední dobou začínáme chybovat v obranné třetině a zároveň se necháváme vyloučit za hlouposti, díky čemuž dostáváme góly. Tohle musíme do příštích zápasů zlepšit.

JAK CELÝ DEN VIDĚL DAVID KOUBSKÝ?

Z posledního kola vezeme dva body za dvě remízy, nemyslím si, že bychom hráli nějak špatně. Myslím si, že se k nám štěstí obrátilo zády, hlavně po střelecké stránce. Samozřejmě na tom měli podíl i individuální chyby, které nás připravili o body navíc. Stále nás sráží nedůslednost v obrané třetině, budeme na tom muset ještě více zapracovat a začít pořádně bojovat a snad nás to nabudí. Týmový duch se však od posledního kola zlepšil, což bylo vidět. Kolo jsme navíc organizovali, což jsme zvládli na jedníčku.

KAPITÁN TÝMU MARTIN MUSIL…

Oba zápasy byly fyzicky náročné, góly jsme dostávali díky špatnému obsazování hráčů, což se v průběhu zlepšovalo. Soupeř zahrál přesilovky na dobré úrovní a díky tomu dal dva góly. Na druhou stranu, jsme si dokázali vypracovat mnoho šancí a výjimečně nebyli impotentní v zakončení. Bohužel se nám nepodařilo udržet dvoubrankový odstup a soupeř dokázal ve třetí třetině vyrovnat.

Druhý zápas byl velice vyrovnaný, ač se soupeř nachází na dně tabulky, tak jako kdyby hrála špička tabulky, zápas byl hodně běhavý a každý míček i souboj se dohrával. A i když neměli mnoho hráčů na střídání, tak nepolevovali do konce utkání. Musíme pochválit také našeho brankaře, který nás v několika případech zachránil.