VÝSLEDEK PŘÁTELÁKU & ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE

Po několika měsících se znovu utkáváme se Sepiáky, tentokrát nejde o cenné body do tabulky, nebo o první místo, jedná se pouze o přátelské utkání. Zápas se odehrával od začátku ve vysokém tempu, dokonce připomínal i florbal. Tímto klukům děkujeme za skvělý večer, plný skvělého florbalu a přejeme hodně štěstí v nadcházející sezóně! No a my odjíždíme do Kolína s dobrým pocitem a výhrou 6:5, bájo!

V našem dresu jsme mohli zahlédnout i nové tváře, jedním z nich je Lukáš Balcar, který dříve oblékal dres Pardubic a nyní, po kratší pauze, se rozhodl oblékat ten náš. Další, tentokrát „staro-nová“ tvář. A ptáte se, koho tím myslíme? No přeci Martina Slavíka, ten u nás není úplně „nový“ a už jsi zde párkrát svou útočnou roli střihnul, ovšem teprve letos to bude to pravé – ořechové, letošní ročník už s námi bude bojovat o každý bod, každý míček a snad i o ten postup a prví místo. A my se na to jíž teď těšíme!

Jak viděl přátelské utkání trenér týmu? – „Zápas splnil všechna očekávání, vyzkoušeli jsme si různé varianty, které nám odkryly naše nedostatky a víme na čem zapracovat, taktéž jsme zjistili v čem soupeře převyšujeme. Po většinu zápasu jsme byli aktivní, což je dobré znamení, troufám si říct, že jsme na sezónu připraveni. Soupeři patří obrovské díky za skvělou a férovou hru.

Známe rozlosování Ossiko cupu – Více info na našich facebookových stránkách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *