KONEC SOUSTŘEDĚNÍ, PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ & OSSIKO CUP 2018

SOUSTŘEDĚNÍ ZA NÁMI!

Soustředění je minulostí a my se co nejrychleji musíme začít soustředit na blížící se turnaj v Ostravě. V úterý naběhneme do haly v Býchorech, kde začne první fáze „přípravy na Ossiko“, následující den odjíždíme do Prahy, kde odehrajeme přátelské utkání se Sépiáky!

Aktivita – Tarzan

A co řekl po soustředění trenér Bejvl? – „S letním soustředěním jsem spokojený, kluci tam nechali maximum a tak to má být. Účel byl zlepšit fyzickou kondici, utužit kolektiv a nezapomenout držet hokejku, to se splnilo. Teď nesmíme polevit a zůstat ve stejném tempu, do soutěžního ročníku chceme vstoupit připravený.  Od týmu očekávám maximální nasazení, jak v ligových, tak v přípravných utkání.

Soustředění se odehrávalo v podobném denní jako loni od fyzické zátěže, přes halu až po zábavné aktivity, opět můžeme říci, že se letní příprava vydařila. Doufejme, že další ročník bude ještě v hojnějším počtu a stejné atmosféře. (Třeba i lepší…)

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SE SÉPIÁKY V PRAZE!

Přátelské utkání proběhne v Pražských Hostivicích s jíž zmíněnými Sépiáky, dohromady to bude už páté setkání, počítáme-li i naše domácí turnaje. V následující sezóně se ve skupině jíž nepotkáme, tak se pojďme ohlédnout na vzájemné střetnutí z loňského ročníku.

Momentka po druhém utkání

Kluci z Panthers byli historicky vůbec naším prvním, soutěžním soupeřem. Ustrašené a obezřetné utkání z obou stran přineslo pouze remízu o kterou se postaral svým gólem v závěrečných minutách Lukáš Svoboda. Druhé setkání už nebylo tak opatrné o čemž hovoří i výsledek, přeci jen byl to ŠLÁGR KOLA, šlo o první místo. Výhrou 5:2 si Sépiáci vybojovali první místo a udrželi si ho až do posledního kola, teprv až po zaváhání v posledním zápase se dostáváme do čela My! (Sépiáci 0:2 Hornets)

Nutno říct, že Sépiáci ve vzájemných utkání nezaznamenali ani jedno vyloučení. Tímto faktem se my ovšem chlubit nemůžeme, na svém kontě máme hned osm minut. Na svém kontě máme hned osm minut. (Jsme hold kluci šikovný…)

OSSIKO CUP 2018

O turnaji bohužel nevíme nic nového, naši skupinu neznáme, takže nemůžeme podat bližší info. O tom, že se na turnaji nudit nebudeme se můžete přesvědčit i Vy! (zde) Organizátor uveřejnil ceny pro nejlepšího hráče a gólmana turnaje. viz.

Dnes jsme od firmy 4sport-florbal převzali florbalové ceny pro nejlepší hráče a gólmany turnaje“ – Zdroj FB (Ossiko cup 2018)