SOUSTŘEDĚNÍ & OSSIKO CUP 2018

CO SE DĚLO?


Po né-úplně vydařeném přátelském utkání v Heřmanově Městci (zde) a turnajem v Kutné Hoře (zde) ukončujeme tréninky v Kolínské BIOS Hale a nastává týden volna. Následně se přesouváme na nějaký čas do Býchor, kde tréninky probíhají jednou týdně. Azyl v Býchorech netrval dlouho a do konce letních prázdnin se „stěhujeme“ do Kolínského STAPU, kde se budeme připravovat na další sezónu.

Společná fotka - 15. Jarda Cup

Společná fotka – 15. Jarda Cup

 

SOUSTŘEDĚNÍ


Pomalu, ale jistě se blíží letní soustředění ve Zbraslavicích, kam zamíříme už podruhé. – Jíž minulý rok jsme se zde připravovali na naší historicky první sezónu a krom fyzické přípravy jsme si užili také zábavu v podobě paintballu, volejbalu a spoustu dalšího.

Budeme chtít zlepšit fyzickou zdatnost a zároveň využívat i dostupnou halu, takže práce s hokejkou chybět nebude. Krom toho s námi pojedou nový kluci, chci, aby se více začlenili do kolektivu, takže nebudou chybět ani týmové aktivity.“ – trenér týmu.

O průběhu soustředění budeme informovat na naších FB stránkách! (zde)

 

Společná fotka – Soustředění 2017

OSSIKO CUP 2018


Nevynecháme ani turnaj v Ostravě, kam se podíváme jíž po třetí!

Minulý rok se nám ve skupině moc nezadařilo a ze čtyř zápasu jsme vyhráli pouze úvodní duel, dva zápasy prohráli o jeden gól a proti týmu FC Šepebara jsme dostali facku v podobě debaklu 6:2. (Skóre po základních skupinách – 13:18)

Do osmifinále jsme šli jako outsider, ale dokázali jsme překvapit a proti týmu Slovan Havířov “C” vyhráváme 8:2 – následně nás čeká delší pauza a čtvrtfinále proti Flying Stars. Do zápasu jdeme s obrovským nadšením a nasazením, bohužel se zápas neodehrál podle naších představ a prohráváme 5:2. – Tímto naše cesta na turnaji končí a my odjíždíme s dalšími zkušenosti a ponaučením domů. (2017)

Budeme letos lépe připraveni a zadaří se nám více? – To se dozvíme jíž brzy!

OSSIKO CUP – 2017

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *