RYCHLÝ KONEC NA JARDA CUPU

Zakončení sezóny proběhlo v Kutné Hoře na tradičním turnaji „Jarda Cup“, každý příběh jednou končí a ten náš skončil příliš brzo, prohrát v předkole a dostat jediný gól v zápase minutu před koncem, tak to jsme si snad ani nezasloužili, možná je to celé odrazem našeho „vystoupení“ na turnaji, vyhrát jediný zápas a vstřelit osm gólu, během pěti zápasů je prostě málo, bohužel.

PRVNÍ DEN NA TURNAJI

Prohra, dvě remízy a výhra, tohle je status dnešního dne. První polovina turnaje je za námi a i když jsme do ní vstoupili, zřejmě, levou nohou, tak se nám nakonec podařilo odvrátit “nejhorší” a herně jsme se zvedli.

Zítra se pokusíme navázat na poslední zápas, který jsme vyhráli 4:2 a budeme chtít postoupit co nejdále! #SpoluNaVrchol (viz. naše FB stránky)

DRUHÝ DEN NA TURNAJI

Navázat na včerejší den a poslední zápas se nám určitě nepovedlo, první důležitý zápas prohráváme 1:0, vše zapříčinila chyba v rozehrávce minutu před koncem, soupeř nezaspal a chyby dokázal využít, odrazem se míček dostal až za brankovou čáru, soupeři gratulujeme a všem zbylým účastníkům přejeme hodně štěstí.

Slova trenéra – „Tým hrál dobře, měli jsme více ze hry, ovšem naše nesoustředěnost a neschopnost vstřelit gól nás nejspíše poslala domů. Doufám, že si z toho hráči vezmou ponaučení a do příště to zlepšíme, důraz před brankou i rychlost hry. Gól v poslední minutě byl krutou tečkou zápasu a zakončení turnaje.