PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED JARDA CUPEM

Jíž tento pátek vyrazíme na přátelské utkání do Heřmanova Městce, zde se utkáme s tamním týmem FBC Respect, který hraje Regionální soutěž – „Pardubická liga mužů“, kde se v konečném zúčtování umístil na 10. příčce a sestupuje níže. Z dvaceti zápasů vyhrál pouze tři se záporným skórem (77:164).

Přátelské utkání bude první „ostřejší“ zkouška pro nového trenéra – „I když se Heřmanovu Městci sezóna úplně nevydařila, tak k týmu chovám respekt a nijak ho nepodceňuji. Na zápas se těším, jsem zvědavý, jak se s tím kluci poperou. Jíž teď vím, že nenastoupíme v plné sestavě, ale to vůbec nic nemění na tom, že do utkání vlétneme na 100%.“ – Řekl Petr Bejvl.

Do utkání jíž nastoupí Martin Slavík, který k nám přišel na konci sezóny, po příchodu to tak bude jeho první zápas v našem dresu, nepočítáme-li jeho předchozí výpomoc. Do Heřmanova Městce s námi také vyrazí Ondřej Bekešský, který si vybojoval místo v sestavě a zároveň se objeví na turnaji v Kutné Hoře (čti. ZDE), naopak v přátelském utkání budou chybět opory, jako je Martin Musil, Jan Urban, nebo David Svoboda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *